Політичний консалтінг, політичні комуніцкації, менеджмент виборчих кампаній
(044)-227-67-92

Наша команда

об'єднує цілеспрямованих, висококласних фахівців з різноманітним досвідом і компетенціями


Зустрітися з експертом для консультації

Про нашу команду

“Prokopenko & Associates” провідна українська PR компанія, яка спеціалізується на політичному менеджменті та стратегічних комунікаціях.

Ми об’єднуємо професіоналів з величезним досвідом роботи в різних комунікаційних сферах, що дозволяє формувати ефективні команди для вирішення завдань будь-якої складності.

Наш більше ніж 15-річний досвід організації комунікаційних проектів дає можливість відкривати найкращий шлях для задоволення потреб наших клієнтів та розкриття їх соціального потенціалу.

Ми реалізуємо проекти в різних секторах: аграрній промисловості, нафто-газовому комплексі, металургії, автоторігівлі, футболі і спортивній індустрії. За плечима у нас успішні політичні проекти в Україні, Казахстані, Польщі, Грузії та Росіїї. Будемо раді допомогти Вам!

Ключові особи

Тетяна Федюк
Операційний директор, керівник напрямків Політичні кампанії та Організаційний розвиток

Тетяна Федюк - досвідчений політичний консультант та керівник в органах державної влади.

Освіта: випускниця Брянського педагогічного інституту та курсів державних службовців при Адміністрації Президента України. Сертифікований тренер NDI з організації та проведення політичних кампаній.

Кар’єра: має значний досвід керівної роботи на державній службі, в органах місцевого самоврядування та організації виборчих кампаній.

З 2016 року очолює напрямок "Політичні кампанії" в агенції "Прокопенко та партнери". Завдяки досконалій організаційній роботі штабів - клієнти компанії отримали одні з найкращих результатів в Україні за підсумками виборчих кампаній 2017 року.

На керівних ролях приймала участь в організації виборчих кампаній до Верховної Ради України (в 2010 та 2014 роках) та місцевих виборів (2006, 2010 та 2015 років).

Має більш ніж 10-річний досвід роботи на державній службі. Займала посади помічника-консультанта народного депутата України, заступника голови районної державної адміністрації. Двічі обиралася депутатом районної ради.

Отримати особисту консультацію
Володимир Вінниченко
Директор напрямку Виборчі кампанії, керівник Чернігівського регіонального представництва

Володимир Вінниченко - політичний консультант з 20-річним досвідом організації виборчих кампаній.

Освіта: випускник фізико-математичного факультету Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Під час навчання очолював факультетську команду КВН і в складі збірної Педагогічного універсітету був фіналістом Вищої Української ліги КВН.

Кар’єра: має значне портфоліо реалізованих політичних проектів.

З 2015 року очолює напрямок "Виборчі кампанії" та керує Чернігівським регіональним представництвом агенції "Прокопенко та партнери". Багатократно керував виборчими штабами різного рівня. Завдяки ефективному менеджменту здобував перемоги навіть в надзичайно складних умовах.

Починаючи з 1999 року брав участь у всіх виборчих кампаніях, що відбувались в Україні. Був керівником Чернігівського міського виборчого штабу (в 2006 та 2007 роках), заступником керівника Чернігівського обласного виборчого штабу (Президентські вибори-2010 та місцеві вибори того ж року), куратором напрямків на виборах до Верховної Ради України (в 2012 та 2014 роках).

Обирався депутатом Чернігівської міської ради. Три каденції Верховної ради був помічником-консультантом народного депутата України.

Отримати особисту консультацію

Контакти

«Prokopenko & Associates»
01011, Київ, вул. Рибальська, 2
Телефони:
(044)-227-67-92
(044)-288-84-88
Замовити дзвінок
Написати лист:
contact@prokopenko.ua