Політичний консалтінг, політичні комуніцкації, менеджмент виборчих кампаній
(044)-227-67-92

Наша команда

об'єднує цілеспрямованих, висококласних фахівців з різноманітним досвідом і компетенцією


Отримати консультацію експерта

Про нашу команду

“Prokopenko & Associates”провідна українська PR компанія, яка спеціалізується на політичному менеджменті та стратегічних комунікаціях.

Ми об’єднуємо професіоналів з величезним досвідом роботи в різних комунікаційних сферах, що дозволяє формувати ефективні команди для вирішення завдань найвищої складності.

На основі нашого більш ніж 15-річного досвіду в комунікаціях та глибокого розуміння потреб наших клієнтів ми обираємо найкращі шляхи для вирішення проблем та створення можливостей, які формують стійку позитивну репутацію.

Ми працюємо в різних секторах: енергетиці, металургії, аграрній промисловості, роздрібній торігівлі, індустрії спорту та розваг. У нас за плечима успішні політичні проекти в Україні, Казахстані, Польщі, Грузії та Росіїї. Будемо раді допомогти і Вам!

Ключові особи

Андрій Прокопенко
Керуючий партнер компанії «Prokopenko & Associates»

Андрій Прокопенко політичний консультант та піарник з більш ніж 15-річним міжнародним досвідом. Працював в Україні, Росії, Грузії та Польщі.

Освіта: випускник філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кандидат філософських наук. Сертифікований спеціаліст по зв’язках з громадськістю Chartered Institute of Public Relations (з відзнакою). Випускник програми з політичного менеджменту Robert Schuman Institute.

Кар’єра: має значне портфоліо реалізованих політичних проектів та досвід управління всіма аспектами PR функції – від внутрішніх до стратегічних комунікацій – в компаніях Fortune Global 500.

З 2015 року очолює агенцію “Прокопенко та партнери”, яка спеціалізується на внутрішніх комунікаціях, супроводі інвестиційних проектів, а також управлінні виборчими кампаніями. На місцевих виборах в 2015 році агенція встановила абсолютний рекорд України обравши 1868 депутатів різних рівнів від одної партії в межах однієї області. Агенція веде комунікаційний супровід інвестиційних проектів ряду провідних аграрних компаній України, зокрема ПАТ “Миронівський хлібопродукт”. В 2012-2013 роках Андрій Прокопенко працював радником Віце-президента, а згодом очолював департамент комунікацій зі співробітниками та корпоративних ЗМІ нафтової компанії ТНК-ВР (Москва, Росія). Компанія входила до топ-30 світових нафтових гігантів та вела операційну діяльність в Росії, Україні, Білорусі, В’єтнамі, Бразилії, Венесуелі. Він відповідав за розробку і реалізацію корпоративної стратегії комунікацій зі співробітниками, управління змінами та “employee engagement” у всіх країнах присутності, а також за розвиток медіа-холдінгу «Західна Сибір», що об'єднував медіа-активи ТНК-ВР. В 2013 році був залучений до організації комунікаційного супроводу інтеграції «ТНК-ВР» та «Роснефть» (однієї з найбільших угод M&A в історії). 2009-2012 роках був партнером, керівником практики в Україні консалтингової компанії GR Research&Consulting Center. До цього працював керівником проектів в комунікаційній групі “Нова концепція”, а також у Видавничому домі “Комерсант-Україна”, Фундації “Відкрите суспільство” та Верховній Раді України. Автор навчальних курсів з кризових комунікацій та взаємодії з органами влади.

Отримати особисту консультацію

Контакти

«Prokopenko & Associates»
01011, Київ, вул. Рибальська, 2
Телефони:
(044)-227-67-92
(044)-288-84-88
Замовити дзвінок
Написати лист:
contact@prokopenko.ua