Політичний консалтінг, політичні комуніцкації, менеджмент виборчих кампаній
(044)-227-67-92

“Звільнений Прем’єр – конкурент на виборах Президента”, – Андрій Прокопенко прокоментував чому Гройсман залишається на посаді

Лишень відзначили дворіччя Уряду, як одразу почали розмови про ймовірну відставку Прем’єр-міністра. Наскільки це можливо? – розбирався Укрінформ

Питання про відставку Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра стало однією з ключових інтриг кількох останніх тижнів в Україні. І ось буквально вчора, у понеділок, глава уряду вперше про це заговорив відкритим текстом: “Я не боюся відставки, тиснути на мене не вийде”. Про це він сказав в ефірі “Свободи слова” на телеканалі ICTV. “Якщо хтось хоче використовувати звіт уряду, який ми подали 15 лютого, проти нас, то він не повинен ховатися за маскою якогось там комбінатора, а вийти і сказати, що я, такий-то, вважаю, що ви повинні підняти питання про відставку уряду, якщо такий у когось є. Будь ласка, я готовий сьогодні відповісти і на це”, – заявив прем’єр.

Справді, дехто пов’язує чутки про відставку Гройсмана із затримкою звіту уряду перед парламентом, та чи справді це так чи, можливо, причина в чомусь іншому? Відтак маємо питання: Чим насправді спричинені і наскільки реальні чутки про відставку Володимира Гройсмана, а також, чи існує адекватна заміна для нинішнього прем’єра?

На питання Укрінформу відповідає:

Андрій Прокопенко, політичний консультант, директор комунікаційної компанії “Прокопенко та партнери”:

Звільнений Прем’єр – конкурент на виборах Президента”

“Рішення про відставку Гройсмана буде мати наслідки для Порошенка. Електоральна база Гройсмана і Порошенка – майже спільна. І якщо Гройсман, за підтримки “Народного фронту”, розпочне свою повноцінну політичну історію – частина “виборців Порошенка” переорієнтується на нього. Менше ніж через рік – вибори Президента України. Якщо Гройсман буде балотуватися, то це буде справжній подарунок для Тимошенко, бо за таких умов Порошенко, може навіть не потрапити до другого туру”.

Мирослав Ліскович, Укрінформ

Повна версія матеріалу на сайті Укрінформу: Гройсман відставки не боїться, але звідки ж чутки?

Назад до каталогу новин

Контакти

«Prokopenko & Associates»
01011, Київ, вул. Рибальська, 2
Телефони:
(044)-227-67-92
(044)-288-84-88
Замовити дзвінок
Написати лист:
contact@prokopenko.ua